Ajans Gebze

SON DAKİKA

Gebze Cerrahi Tıp, ağrılara son verecek
Gebze Cerrahi Tıp, ağrılara son verecek
10:58
13 Eylül 2021

Gebze Cerrahi Tıp, ağrılara son verecek

Gebze, sağlık alanın da gelişen İlçelerin başında geliyor.

Devlet Hastanelerimiz, gelişip, büyüdüğü gibi özel hastaneler de bölgemizde oldukça aktif.

Bir çok zincir hastanelerin şubeleri açıldığı gibi Gebze’ye özel yatırımlar da yapılmakta.

Pandemi sonrası Türkiye’nin sağlık alanında ki başarısı Dünya tarafından takip edildi ve sağlık turizm konusunda Türkiye gözde Ülkeler arısında yereni aldı.

Sağlık Turizm noktasında Gebze’de tercih edilen yerler arasına girdi, Sabiha Gökçen Hava alanına olan yakınlığı, İstanbul’a komşu oluşu, otel ve sosyal donatı alanlarının çokluğu Gebze’yi bu noktada tercih edilen yerlerden birisi yaptı.

Sağlık alanında ki bu gelişmelere bir yenisi daha eklendi, Özel Gebze Cerrahi Tıp Merkezi.

Türkiye’nin önde gelen cerrahları ile ortak çalışma, güçlü bir hekim kadrosu ve konforlu ortamı ile Gebze Cerrahi Tıp, bölgemiz de yapılmayanı yapmaya aday.

Bilenen tüm ciddi operasyonları yapacak donanıma sahip bir kurum ve en riskli ameliyatları bile gerçekleştirecek hekimlerle iş birliği yapılmakta.

Cerrahi alanda ki, iddialı konumunun yanı sıra ağrılar noktasında da donanımlı bir kurum.

Her türlü ağrıya karşı, geleneksel tıp da dahil, tüm yöntemlerin denendiği, alanın da uzman kişilerin başında olduğu bir fizik tedavi merkezi de mevcut.

Sağlık kuruluşlarının varlığını ve önemini, sağlık sorunu yaşadığımız da daha çok anlarız.

6 yıl önce geçirdiğimiz kaza ve kırılan boynumuzdan dolayı, bu noktada tecrübe sahibi biriyiz, 36 saat ameliyatımızı yapacak hekim ve kuruluş aramıştık, nihayet Bakırköy’den bir cerrah ameliyat etmeyi kabul etmişti.

En ciddi operasyonlardan birisi olan boyun kırığı ameliyatını da sorduk ve Gebze Cerrahi Tıp, bu ameliyatı da yapacak donanıma sahip.

Gebze’ye kazandırılan bu yeni sağlık kuruluşu, tek başına ‘ticari kaygılar, sağlık turizmi’ gibi hedeflerle yola çıkmamış, idealist hekimler bir araya gelmiş ve bölgeye hizmet etme, ağrılara son verme hedefi ile çalışma yapıyorlar.

Biraz geç oldu tanışmamız, tanımamız, belki kurumun da tanıtım konusunda eksikleri var ama Gebze’de böylesi bir kurumun hizmet ediyor olmasından dolayı büyük sevinç yaşadık.

İnşallah, bu kuruluşumuz bölgemiz de çok sayıda insanımızın ağrılarına son verir ve en kaliteli cerrahi müdahale ile Gebze’nin bu alanda ismini duyururlar.

Etiketler: gebze tıp agrı
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
0 Yorum