Ajans Gebze

SON DAKİKA

YAZAR AİLEMİZE KATILDILAR
YAZAR AİLEMİZE KATILDILAR
13:55
22 Şubat 2021

Bölgemizde etik habercilik anlamında yayın hayatını sürdüren www.ajanshaber.net ailesi okurlarının da ilgi ve desteği ile büyümeye devam ediyor.  Köşe yazarlarımız arasına alanında uzman isimler katılmaya devam ediyor. Gazetecilik alanında bilgi ve birikime sahip olan, Kocaeli’ye hakim bir isim olan Aysel Akkanat, Sosyolog Neslihan Kuzu, ekonomist yazıları ve tespitleri ile Erhan Salman, İngilizce öğretmeni Şebnem Uzun bundan sonra yazıları ile siz  değerli okurlarımızla buluşacak.

 

Aysel Akkanat

 Raife Aysel Akkanat Kocaeli-Karamürsel’de dünyaya geldi. İlköğretim ve liseyi burada tamamladı. Ardından Radyo ve Tv bölümünü tercih ederek üniversiteden mezun oldu. Yayın dünyası çalışmalarına yazı ve editörlük yaparak başladı. Milliyet blogda ve internet sitelerinde köşe yazarlığı yapmaktadır. Psikoterapim dergisinde editörlük, yaşam koçluğu ve  anlayarak hızlı okuma eğitmenlik belgesine de sahip olan Aysel Akkanat Karamürsel’de kitap kafe tarzında Sahaf Kafe’yi işletmektedir.

 

Neslihan Kuzu 1994 Kocaeli doğumlu.

Atatürk Üniversitesi Sosyoloji mezunu olup şuanda da Anadolu Üniversitesi İİBF’de eğitimine devam etmektedir.

Lise yıllarında kadın cinayetleri ve çocuk istismarı ile ilgili denemeler yazmaya başlayan Neslihan Kuzu; Sosyal Bilimler ile tanıştıktan sonra alanını biraz daha genişletip toplumsal meselelerin her alanıyla ilgilenmeye başlamıştır.

Kendisi iki çocuk annesi olup toplumu iyileştirecek olanın yalnızca ‘’ sevgi ile yetiştirilmiş çocuklar ‘’ olduğunu savunmaktadır.

 

Erhan Salman, 1979 Malatya doğumludur.

1983 yılından itibaren  Karamürsel'de ikamet etmektedir. İlk ve orta ile lise eğitimini Karamürsel'de tamamlayan Erhan Salman, üniversiteyi Bursa Uludağ Üniversitesi İ.İ.B.F ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ BÖLÜMÜNDE lisans derecesiyle tamamlamıştır. Erhan Salman, yıllardır gerek yerel mecralarda gerekse de ulusal mecralarda köşe yazıları yazmaktadır.

 

Şebnem Uzun 1980 Zonguldak doğumlu.

İlkokul, ortaokul ve Lise öğrenimini Karadeniz Ereğli’de tamamladı.

Ankara Üniversitesi (Edebiyat Fakültesi) Amerikan Kültürü ve Edebiyatı 2013-2017 Üniversite/Fakülte Ankara Üniversitesi (Eğitim Fakültesi) Eğitim-Öğretim Yılı Öğretmenlik Sertifikası Programı 2014-2015 Staj: ODTÜ Geliştirme Vakfı Okulları Eğitim-Öğretim Yılı (II.Dönem) 2014-2015 Üniversite/Fakülte : İstanbul Üniversitesi (Edebiyat Fakültesi) İtalyan Dili ve Edebiyatı 1999-2003 bölümlerini başarı ile tamamladı. İngilizce, Almanca ve İtalyanca dillerini ileri seviyede bilmektedir.

 

 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
0 Yorum